Imię Nazwisko Kategoria Klub
Bartosz Adamski Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Zbigniew Bielski Masters G.K. "GRYF TCZEW"
Michał Błażejewski Cyklosport TREK GDYNIA
Michał Bogdziewicz Masters BOGDZIEWICZ TEAM
Zuzanna Brytan Żakini K.S KLIF CHŁAPOWO
Izabela Brzezińska Masters POMERANIA SPORTS
Tomasz Brzeziński Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Paula Budzyńska Elita NIEZRZESZONA / CYCLO KWIDZYŃ
Justyna Cebula Orliczka GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Krzysztof Cebula Masters NIEZRZESZONY
Nikodem Ceynowa Junior K.S KLIF CHŁAPOWO
Adam Chyliński Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Tomasz Cieślik Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Adam Ciskowski Junior Młodszy K.S KLIF CHŁAPOWO
Jan Domeracki Elita GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Joahim Dorszyński Młodzik MLKS BASZTA BYTÓW
Jagna Dzierżyńska Żakini K.S KLIF CHŁAPOWO
Łukasz Fijałkowski Masters NIEZRZESZONY
Samuel Fischer Kategorie dzieciece BMX GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Igor Gardzielewski Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Kacper Gardzielewski Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Paweł Gołębicki Masters NIEZRZESZONY TORUS-GROM
Antoni Gosławski Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Katarzyna Grochowska Masters NIEZRZESZONY Team MX SKÓRCZ
Nikodem Grzenkowicz Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Tomasz Helman Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Mateusz Hoppe Masters NIEZRZESZONY
Michał Jańczak Młodzik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Tomasz Kaczorowski Masters BOGDZIEWICZ TEAM
Jan Karbowski Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Karolina Karpińska Juniorka MLKS BASZTA BYTÓW
Marcin Karpiński Masters MLKS BASZTA BYTÓW
Kacper Kohnke Junior Młodszy K.S KLIF CHŁAPOWO
Przemysław Koss Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Michał Kostrzewa Masters KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI. DRUŻYNA DZIKI TEAM KWIDZYN
Adam Kowalski Orlik NIEZRZESZONY
Jan Krukowski Elita GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Jadwiga Kucharska Juniorka Młodsza BELTA TEAM GDAŃSK
Wiktor Kuczyński Masters NIEZRZESZONY ABCRIDE TREK powered by XTrack
Igor Kujawa Junior GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Nikodem Kupski Młodzik K.S KLIF CHŁAPOWO
Filip Kuptz Kategorie dzieciece BMX BELTA TEAM GDAŃSK
Mateusz Kuś Junior Młodszy K.S KLIF CHŁAPOWO
Gabriel Kwidziński Młodzik WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "FLOTA" GDYNIA
Patrycja Lorkowska Elita TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Amelia Łojek Juniorka Młodsza MLKS BASZTA BYTÓW
Nikodem Łukowicz Junior Młodszy GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Julia Majkowska Juniorka Młodsza MLKS BASZTA BYTÓW
Yehor Matiushyn Młodzik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Łukasz Mechliński Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Zuzanna Merda Juniorka Młodsza MLKS BASZTA BYTÓW
Kamila Mróz Orliczka GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Maja Mudlaff Żakini K.S KLIF CHŁAPOWO
Adam Muzyczuk Masters NIEZRZESZONY
Julia Myślisz Młodziczka K.S KLIF CHŁAPOWO
Oliwier Myślisz Junior Młodszy K.S KLIF CHŁAPOWO
Edward Natkaniec Masters MLKS BASZTA BYTÓW
Oleksandr Novak Cyklosport KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Marcin Nowak Masters NIEZRZESZONY PRAD Engineering Sp zoo
Adrainna Olszewska Młodziczka KLUB SPORTOWY VELOCITY SZEMUD
Julian Olszewski Żak KLUB SPORTOWY VELOCITY SZEMUD
Jakub Ossowski Junior GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Nikodem Paszke Młodzik KLUB SPORTOWY VELOCITY SZEMUD
Arkadiusz Petka Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Tomasz Petka Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Mateusz Płonka Masters NIEZRZESZONY
Adam Płotka Młodzik K.S KLIF CHŁAPOWO
Lili Przybylska Kategorie dzieciece BMX WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "FLOTA" GDYNIA
Dariusz Radny Masters NIEZRZESZONY Sisu OWB rowertour.com
Tomasz Reca Junior Młodszy MLKS BASZTA BYTÓW
Marek Rybakowicz Cyklosport KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Marta Rybarczyk Żakini MLKS BASZTA BYTÓW
Paweł Rybarczyk Młodzik MLKS BASZTA BYTÓW
Kacper Skolik Żak TREK GDYNIA
Kacper Skoneczny Junior MLKS BASZTA BYTÓW
Jakub Skrzypkowski Junior NIEZRZESZONY
Damian Sławek Elita GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Kinga Słomion Żakini BOGDZIEWICZ TEAM
Jan Sobieraj Junior BELTA TEAM GDAŃSK
Benjamin Socha Junior Młodszy K.L.K.S. "LIDER" SZTUM

WCZYTAJ WIĘCEJ