Imię Nazwisko Kategoria Klub
Kacper Bartnik Młodzik ALKS STAL GRUDZIĄDZ SK "Orlik" Rogóźno
Kacper Bartosik Młodzik MLKS BASZTA BYTÓW
Bartosz Boryna Junior Młodszy BELTA TEAM GDAŃSK
Justyna Cebula Juniorka GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Zuzanna Chylińska Juniorka Młodsza ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE
Tomasz Cieślik Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Jarosław Cyra Masters MLKS BASZTA BYTÓW
Antoni Dąbrowski Junior BELTA TEAM GDAŃSK
Adam Dargas Masters MLKS BASZTA BYTÓW
Filip Deptuła Kategorie dzieciece BMX BELTA TEAM GDAŃSK
Lena Antonina Florczak Kategorie dzieciece BMX BELTA TEAM GDAŃSK
Igor Gardzielewski Kategorie dzieciece BMX BELTA TEAM GDAŃSK
Kacper Gardzielewski Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Jacek Glazik Młodzik MLKS BASZTA BYTÓW
Antoni Gosławski Kategorie dzieciece BMX BELTA TEAM GDAŃSK
Maksymiliam Grzenkowicz Junior GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Nikodem Grzenkowicz Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Michał Hercke Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Kacper Hoppa Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Karolina Karpińska Juniorka Młodsza MLKS BASZTA BYTÓW
Sergiusz Kobierowski Młodzik MLKS BASZTA BYTÓW
Jadwiga Kucharska Młodziczka BELTA TEAM GDAŃSK
Bartosz Kuflewski Junior MLKS BASZTA BYTÓW
Igor Kujawa Junior Młodszy BELTA TEAM GDAŃSK
Mateusz Kuś Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Beata Lorkowska Masters BELTA TEAM GDAŃSK
Patrycja Lorkowska Orliczka TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Amelia Łojek Młodziczka MLKS BASZTA BYTÓW
Edyta Marczak Juniorka UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Nikodem Markowiak Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Alex Myśliński Junior Młodszy BELTA TEAM GDAŃSK
Edward Natkaniec Masters MLKS BASZTA BYTÓW
Karolina Perekitko Orliczka MASSI - TACTIC UCI WOMEN TEAM
Paweł Poljański Elita BORA - HANSGROHE
Pola Popławska Młodziczka MLKS BASZTA BYTÓW
Aleksander Popowicz Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Tomasz Reca Młodzik MLKS BASZTA BYTÓW
Urszula Rybarczyk Juniorka Młodsza MLKS BASZTA BYTÓW
Katarzyna Rybarczyk Młodziczka MLKS BASZTA BYTÓW
Karolina Rzepa B KSN "ŁUCZNICZKA" BYDGOSZCZ
Szymon Sajnok Elita CCC TEAM
Kacper Skoneczny Junior Młodszy MLKS BASZTA BYTÓW
Jakub Skrzypkowski Junior Młodszy GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Damian Sławek Elita WIBATECH MERX WROCŁAW
Dawid Słomiński Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Julia Słomion Młodziczka BELTA TEAM GDAŃSK
Kinga Słomion Kategorie dzieciece BMX BELTA TEAM GDAŃSK
Jakub Sobieraj Junior BELTA TEAM GDAŃSK
Artur Sowiński Elita SANGEMINI TREVIGIANI MG.K VIS VPM
Karol Stelmach Junior Młodszy MLKS BASZTA BYTÓW
Cezary Stelmach Młodzik MLKS BASZTA BYTÓW
Jan Suszko Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Aleksander Suszko Junior GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Jakub Sykuła Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Lena Wesołowska Młodziczka BELTA TEAM GDAŃSK
Jakub Wiśniewski Junior Młodszy BELTA TEAM GDAŃSK
Kacper Wiszniewski Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Kacper Wójciak Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Małgorzata Wojcieszek Juniorka Młodsza BELTA TEAM GDAŃSK
Anna Wydarty Żakini BELTA TEAM GDAŃSK
Emil Wydarty Masters BELTA TEAM GDAŃSK
Dawid Zariczny Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Paweł Zbonikowski Junior Młodszy BELTA TEAM GDAŃSK

WCZYTAJ WIĘCEJ