Imię Nazwisko Kategoria Klub
Kacper Bartnik Młodzik ALKS STAL GRUDZIĄDZ SK "Orlik" Rogóźno
Kacper Bartosik Młodzik MLKS BASZTA BYTÓW
Jakub Boruch Junior Młodszy K.L.K.S. "LIDER" SZTUM
Bartosz Boryna Junior Młodszy BELTA TEAM GDAŃSK
Bartłomiej Brylowski Junior Młodszy GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Justyna Cebula Juniorka Młodsza GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Zuzanna Chylińska Juniorka Młodsza ALKS STAL GRUDZIĄDZ ZAXY HUGE
Jarosław Cyra Masters MLKS BASZTA BYTÓW
Wiktor Czerwiński Masters K.L.K.S. "LIDER" SZTUM
Arkadiusz Czyż B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Antoni Dąbrowski Junior Młodszy BELTA TEAM GDAŃSK
Michał Derdej Junior Młodszy K.L.K.S. "LIDER" SZTUM
Paweł Dompke Młodzik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Daniel Falkowski Junior Młodszy K.L.K.S. "LIDER" SZTUM
Kacper Gardzielewski Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Jacek Glazik Młodzik MLKS BASZTA BYTÓW
Joanna Gresik Juniorka K.L.K.S. "LIDER" SZTUM
Krystian Grygorczyk Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Maksymiliam Grzenkowicz Junior GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Nikodem Grzenkowicz Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Michał Hercke Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Kacper Hoppa Junior Młodszy GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Mikołaj Janiuk Młodzik K.L.K.S. "LIDER" SZTUM
Sandra Kaba Młodziczka MLKS BASZTA BYTÓW
Adrian Kaiser Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Karolina Karpińska Juniorka Młodsza MLKS BASZTA BYTÓW
Błażej Kaźmierczak Młodzik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Sergiusz Kobierowski Młodzik MLKS BASZTA BYTÓW
Paweł Korwel Młodzik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Maria Krefft Cyklosport MLKS BASZTA BYTÓW
Martyna Krefta Juniorka MLKS BASZTA BYTÓW
Bartosz Krukowski Orlik MLKS BASZTA BYTÓW
Jadwiga Kucharska Młodziczka BELTA TEAM GDAŃSK
Bartosz Kuflewski Junior MLKS BASZTA BYTÓW
Igor Kujawa Junior Młodszy BELTA TEAM GDAŃSK
Mateusz Kuś Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Beata Lorkowska Masters BELTA TEAM GDAŃSK
Patrycja Lorkowska Orliczka TKK "PACIFIC" TORUŃ
Amelia Łojek Żakini MLKS BASZTA BYTÓW
Nikodem Łukowicz Żak GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Edyta Marczak Juniorka Młodsza UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Alex Myśliński Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Edward Natkaniec Masters MLKS BASZTA BYTÓW
Mateusz Newlin-Łukowicz Młodzik MLKS BASZTA BYTÓW
Juliusz Orłowski Junior Młodszy BELTA TEAM GDAŃSK
Szymon Ortmann Junior GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Jakub Ossowski Junior Młodszy GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Karolina Perekitko Orliczka EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM
Adam Pesta Junior K.L.K.S. "LIDER" SZTUM
Oskar Piotrowski Junior Młodszy GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Julian Plewako Młodzik K.L.K.S. "LIDER" SZTUM
Paweł Poljański Elita BORA - HANSGROHE
Aleksander Popowicz Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Tomasz Reca Młodzik MLKS BASZTA BYTÓW
Kuba Rudnik Młodzik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Urszula Rybarczyk Juniorka Młodsza MLKS BASZTA BYTÓW
Katarzyna Rybarczyk Młodziczka MLKS BASZTA BYTÓW
Karolina Rzepa B KSN "ŁUCZNICZKA" BYDGOSZCZ / rowertour.com
Szymon Sajnok Elita CCC TEAM
Jakub Skrzypkowski Junior Młodszy GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Kajetan Ślepski Młodzik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Natalia Śliwińska Juniorka GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Damian Sławek Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Dawid Słomiński Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Julia Słomion Żakini BELTA TEAM GDAŃSK
Jakub Sobieraj Junior Młodszy BELTA TEAM GDAŃSK
Jan Sobieraj Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Benjamin Socha Żak K.L.K.S. "LIDER" SZTUM
Artur Sowiński Orlik ASD U.C. PORTO S.ELPIDIO / VPM DISTRIBUZIONE
Karol Stelmach Młodzik MLKS BASZTA BYTÓW
Cezary Stelmach Żak MLKS BASZTA BYTÓW
Paweł Stolz Junior Młodszy GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Mateusz Strużyński Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Jan Suszko Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Aleksander Suszko Junior GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Jakub Sykuła Junior GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Kacper Szmuda Młodzik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Mateusz Tengowski Junior Młodszy K.L.K.S. "LIDER" SZTUM
Julia Wałdoch Młodziczka MLKS BASZTA BYTÓW
Lena Wesołowska Młodziczka BELTA TEAM GDAŃSK

WCZYTAJ WIĘCEJ