Imię Nazwisko Kategoria Klub
Bartosz Adamski Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Robert Banach Masters NIEZRZESZONY BST DAAS
Zbigniew Bielski Masters G.K. "GRYF TCZEW"
Krzysztof Bieschke Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Michał Bogdziewicz Masters BOGDZIEWICZ TEAM
Zuzanna Brytan Żakini K.S KLIF CHŁAPOWO
Tomasz Brzeziński Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Arkadiusz Buczyński Masters VO2MAX MTB TEAM
Paula Budzyńska Elita NIEZRZESZONA / CYCLO KWIDZYŃ
Justyna Cebula Orliczka GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Krzysztof Cebula Masters NIEZRZESZONY
Nikodem Ceynowa Junior K.S KLIF CHŁAPOWO
Borys Chodyna Junior Młodszy BELTA TEAM GDAŃSK
Adam Chyliński Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Tomasz Cieślik Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Adam Ciskowski Junior Młodszy K.S KLIF CHŁAPOWO
Wiktor Czerwiński Masters K.L.K.S. "LIDER" SZTUM
Kacper Doppke Junior Młodszy K.S KLIF CHŁAPOWO
Joahim Dorszyński Młodzik MLKS BASZTA BYTÓW
Łukasz Fijałkowski Masters NIEZRZESZONY
Lena Antonina Florczak Żakini BELTA TEAM GDAŃSK
Piotr Frydrychowicz Masters NIEZRZESZONY Xtrack.com
Igor Gardzielewski Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Kacper Gardzielewski Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Maciej Górski Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Antoni Gosławski Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Edmund Grabowski Masters G.K. "GRYF TCZEW"
Tomasz Helman Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Mateusz Hoppe Masters NIEZRZESZONY
Bartłomiej Michał Jarczewski Junior Młodszy K.L.K.S. "LIDER" SZTUM
Marcel Juziuk Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Tomasz Kaczorowski Masters BOGDZIEWICZ TEAM
Jan Karbowski Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Karolina Karpińska Juniorka MLKS BASZTA BYTÓW
Krzysztof Kielas Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Wiktoria Klawitter Cyklosport KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Kacper Kohnke Junior Młodszy K.S KLIF CHŁAPOWO
Przemysław Koss Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Michał Kostrzewa Masters KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI. DRUŻYNA DZIKI TEAM KWIDZYN
Adam Kowalski Orlik NIEZRZESZONY
Dawid Kruszewski Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Adam Kruszewski Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Antonina Kucharska Młodziczka BELTA TEAM GDAŃSK
Jadwiga Kucharska Juniorka Młodsza BELTA TEAM GDAŃSK
Igor Kujawa Junior GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Nikodem Kupski Młodzik K.S KLIF CHŁAPOWO
Filip Kuptz Kategorie dzieciece BMX BELTA TEAM GDAŃSK
Mateusz Kuś Junior Młodszy K.S KLIF CHŁAPOWO
Sławomir Maciejewski Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Stanisław Marek Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Łukasz Mechliński Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Zuzanna Merda Juniorka Młodsza MLKS BASZTA BYTÓW
Damian Milewski Junior Młodszy BELTA TEAM GDAŃSK
Tymon Miszewski Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Kamila Mróz Orliczka GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Urszula Mundzia Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Oliwier Myślisz Junior Młodszy K.S KLIF CHŁAPOWO
Oleksandr Novak Cyklosport KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Franek Nowak Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Adrainna Olszewska Młodziczka KLUB SPORTOWY VELOCITY SZEMUD
Julian Olszewski Żak KLUB SPORTOWY VELOCITY SZEMUD
Tomasz Petka Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Adam Płotka Młodzik K.S KLIF CHŁAPOWO
Jacek Rogowski Masters NIEZRZESZONY
Mateusz Rutkowski Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Marek Rybakowicz Cyklosport KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Piotr Rzeszutek Cyklosport KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Zofia Rzeszutek Cyklosport KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Damian Serwin Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Kacper Skolik Żak TREK GDYNIA
Gabriela Skrzypczak Kategorie dzieciece BMX K.S KLIF CHŁAPOWO
Damian Sławek Elita GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Julia Słomion Juniorka Młodsza NIEZRZESZONA Bogdziewicz Team
Kinga Słomion Żakini BOGDZIEWICZ TEAM
Jakub Sobieraj Orlik BELTA TEAM GDAŃSK
Jan Sobieraj Junior BELTA TEAM GDAŃSK
Cezary Socha Żak K.L.K.S. "LIDER" SZTUM
Artur Sowiński Elita KLUB SPORTOWY HERAKLES
Cezary Stelmach Junior Młodszy MLKS BASZTA BYTÓW
Karol Stelmach Junior MLKS BASZTA BYTÓW

WCZYTAJ WIĘCEJ