Imię Nazwisko Kategoria Klub
Bartosz Adamski Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Karol Bławat Masters GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Karina Bochon Kategorie dzieciece BMX NIEZRZESZONA
Michał Bogdziewicz Masters BOGDZIEWICZ TEAM
Martyna Borchmann Kategorie dzieciece BMX K.S KLIF CHŁAPOWO
Martyna Brodzik Masters NIEZRZESZONA
Zuzanna Brytan Kategorie dzieciece BMX K.S KLIF CHŁAPOWO
Artur Brzeziński Masters POMERANIA SPORTS
Tomasz Brzeziński Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Arkadiusz Buczyński Masters VO2MAX MTB TEAM
Paula Budzyńska Masters NIEZRZESZONA Cyklo Kwidyń
Justyna Cebula Juniorka GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Krzysztof Cebula Masters NIEZRZESZONY
Nikodem Ceynowa Junior Młodszy K.S KLIF CHŁAPOWO
Michał Chmielewski Masters GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Borys Chodyna Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Adam Chyliński Kategorie dzieciece BMX BELTA TEAM GDAŃSK
Tomasz Cieślik Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Adam Ciskowski Junior Młodszy K.S KLIF CHŁAPOWO
Aleksandra Dembczyńska Żakini NIEZRZESZONA
Filip Deptuła Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Paweł Dompke Junior Młodszy GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Kacper Doppke Junior Młodszy K.S KLIF CHŁAPOWO
Marta Falgowska Masters NIEZRZESZONA
Lena Antonina Florczak Żakini BELTA TEAM GDAŃSK
Patryk Galiński Masters NIEZRZESZONY BST Banach Spotr Team
Igor Gardzielewski Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Kacper Gardzielewski Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Jerzy Goleniowski Masters NIEZRZESZONY
Maciej Górski Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Antoni Gosławski Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Gracjan Jaffke Orlik K.S KLIF CHŁAPOWO
Leszek Jaroszewski Masters G.K.S. CARTUSIA W KARTUZACH
Igor Jeliński Żak K.S KLIF CHŁAPOWO
Tomasz Kaczorowski Masters BOGDZIEWICZ TEAM
Franciszek Kąkol Żak NIEZRZESZONY
Jan Karbowski Kategorie dzieciece BMX BELTA TEAM GDAŃSK
Karolina Karpińska Juniorka MLKS BASZTA BYTÓW
Jakub Kaszuba Masters G.K.S. CARTUSIA W KARTUZACH
Krzysztof Kielas Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Nikola Kłodzińska Kategorie dzieciece BMX K.S KLIF CHŁAPOWO
Nikodem Kłodziński Kategorie dzieciece BMX K.S KLIF CHŁAPOWO
Sergiusz Kobierowski Junior Młodszy MLKS BASZTA BYTÓW
Kacper Kohnke Junior Młodszy K.S KLIF CHŁAPOWO
Michał Kołodziej Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Antoni Koniuszewski Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Przemysław Koss Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Adam Kowalski Orlik BOGDZIEWICZ TEAM
Jan Krukowski Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Dawid Kruszewski Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Ksawery Krzywy Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Antonina Kucharska Żakini BELTA TEAM GDAŃSK
Jadwiga Kucharska Juniorka Młodsza BELTA TEAM GDAŃSK
Igor Kujawa Junior GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Sylwia Kulas Masters NIEZRZESZONA
Nikodem Kupski Żak K.S KLIF CHŁAPOWO
Mateusz Kuś Junior Młodszy BELTA TEAM GDAŃSK
Konrad Lewkowicz Kategorie dzieciece BMX K.S KLIF CHŁAPOWO
Nikodem Łukowicz Młodzik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Halszka Machel Żakini BELTA TEAM GDAŃSK
Sławomir Maciejewski Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Izabela Malikowska Masters POMERANIA SPORTS
Stanisław Marek Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Piotr Markiewicz Masters GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Zofia Marusej Kategorie dzieciece BMX NIEZRZESZONA
Łukasz Mechliński Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Zuzanna Merda Młodziczka MLKS BASZTA BYTÓW
Piotr Michalczyk Masters GRUPA KOLARSKA "GRYF" TCZEW
Damian Milewski Młodzik BELTA TEAM GDAŃSK
Urszula Mundzia Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Oliwier Myślisz Młodzik K.S KLIF CHŁAPOWO
Oleksandr Novak Cyklosport KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Marzena Nowakowska Masters NIEZRZESZONA
Paweł Pastusiak Masters GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Tomasz Petka Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Julian Plewako Junior Młodszy K.L.K.S. "LIDER" SZTUM
Adam Płotka Żak K.S KLIF CHŁAPOWO
Pola Popławska Młodziczka MLKS BASZTA BYTÓW
Aleksander Popowicz Junior Młodszy BELTA TEAM GDAŃSK
Jacek Rogowski Masters NIEZRZESZONY

WCZYTAJ WIĘCEJ